KUHAR (m / ž) U CENTRU ZAGREBA !

Br. oglasa: 139674023
Puno radno vrijeme

SHMEKER
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Tražite svoje 'mjesto pod suncem' i želite biti dio sposobnog, urbanog i kreativnog tima?
Sudjelovati u razvoju novog atraktivnog brenda, posvećenog svim ljubiteljima super klope i želiš konačno sa smješkom ići na posao (i sa posla)  ? Super !

 Tu je SHMEKER, novi bistro u samom centru Zagreba i tražimo baš tebe !

Kuhanje Vam je u 'malom prstu', imate iskustva rada u restoranu i želite pronaći mjesto gdje ćete se dokazati i gdje će Vas cijeniti? Volite svoj posao i super ga radite? Motivirani ste, brzi, uredni i sposobni a rado bi nam to pokazali ? Odlično!

PRIJAVITE SE ODMAH ! ! !
Pošaljite nam svoj životopis i napišite svoje iskustvo i gdje ste do sada radili
na mail: WeLove@Shmeker.com ili nazovite na 099 3535 400

Opis radnog mjesta:
- Priprema hrane i obrada namirnica prema dnevnom i tjednom planu, rasporedu i dogovoru
- samostalno vođenje kuhinje i pravovremeno pripremanje hrane za dostavu
- predlaganje i sudjelovanje u izradi menija
- održavanje higijene radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnih procesa
- poznavanje i provođenje sustava upravljanja kvalitetom
- poznavanje i provođenje zaštitnih i sanitarnih procesa- pravilno skladištenje i čuvanje od kvarenja sirovina namijenjenih pripremi hrane
- primjena propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu
- visoka razina odgovornosti, urednost, brzina, okretnost i pozitivan stav prema poslu, kolegama i radnoj okolini
- ostali poslovi prema dogovoru i opisu radnog mjesta

Potrebna znanja i vještine:
- razvijen 'šmek' za kuhanje, sparivanje namirnica i za super klopu (domaća kuhana jela, tjestenine & risotto, wok, roštilj, pizza)
- brzina, okretnost i snalažljivost
- razvijene komunikacijske vještine
- motiviranost, pozitivan stav, ljubaznosti i uslužnosti
- visoka razina radnih navika
- mogučnost samostalnog vođenja kuhinje i radnih procesa
- odgovornost i timski rad
- poznavanje i rad u HACCP sustavu

Dodatne pogodnosti:
- FULL TIME JOB / Puno radno vrijeme, neodređeno
- RESPECT / Poslodavca koji će znat cijeniti tvoj trud
- ATRAKTIVNE UVJETI RADA I DODATAK/BONUS NA POČETNU PLAĆU
- PLAĆENO PREKOVREMENO / ako ga bude.
- DALJNJE USAVRŠAVANJE / i najbolji mogu biti još bolji.
- VELIKA MOGUĆNOST DALJNJEG NAPREDOVANJA

Nazovite 099 3535 400 ili pošaljite svoj životopis i neke bitne informacije kao npr Vaše iskustvo, gdje ste do sada radili i sl. na mail WeLove@Shmeker.com

Vidimo se uskoro, Shmekeru :)

Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
  • Naknada za putne troškove
  • Bonusi
  • Teambuilding
  • Popusti na usluge partnera
  • Popusti za zaposlenike
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska