KUHAR (m/ž) U CENTRU ZAGREBA !

Ad ID: 139674023
Full-Time

SHMEKER
Zagreb, Hrvatska
Job Description

Tražite svoje 'mjesto pod suncem' i želite biti dio sposobnog, urbanog i kreativnog tima?
Sudjelovati u razvoju novog atraktivnog brenda, posvećenog svim ljubiteljima super klope i želiš konačno sa smješkom ići na posao (i sa posla)  ? Super !

 Tu je SHMEKER, novi bistro u samom centru Zagreba i tražimo baš tebe !

Kuhanje Vam je u 'malom prstu', imate iskustva rada u restoranu i želite pronaći mjesto gdje ćete se dokazati i gdje će Vas cijeniti? Volite svoj posao i super ga radite? Motivirani ste, brzi, uredni i sposobni a rado bi nam to pokazali ? Odlično!

PRIJAVITE SE ODMAH ! ! !
Pošaljite nam svoj životopis i napišite svoje iskustvo i gdje ste do sada radili
na mail: WeLove@Shmeker.com ili nazovite na 099 3535 400

Opis radnog mjesta:
- Priprema hrane i obrada namirnica prema dnevnom i tjednom planu, rasporedu i dogovoru
- samostalno vođenje kuhinje i pravovremeno pripremanje hrane za dostavu
- predlaganje i sudjelovanje u izradi menija
- održavanje higijene radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnih procesa
- poznavanje i provođenje sustava upravljanja kvalitetom
- poznavanje i provođenje zaštitnih i sanitarnih procesa- pravilno skladištenje i čuvanje od kvarenja sirovina namijenjenih pripremi hrane
- primjena propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu
- visoka razina odgovornosti, urednost, brzina, okretnost i pozitivan stav prema poslu, kolegama i radnoj okolini
- ostali poslovi prema dogovoru i opisu radnog mjesta

Potrebna znanja i vještine:
- razvijen 'šmek' za kuhanje, sparivanje namirnica i za super klopu (domaća kuhana jela, tjestenine & risotto, wok, roštilj, pizza)
- brzina, okretnost i snalažljivost
- razvijene komunikacijske vještine
- motiviranost, pozitivan stav, ljubaznosti i uslužnosti
- visoka razina radnih navika
- mogučnost samostalnog vođenja kuhinje i radnih procesa
- odgovornost i timski rad
- poznavanje i rad u HACCP sustavu

Dodatne pogodnosti:
- FULL TIME JOB / Puno radno vrijeme, neodređeno
- RESPECT / Poslodavca koji će znat cijeniti tvoj trud
- ATRAKTIVNE UVJETI RADA I DODATAK/BONUS NA POČETNU PLAĆU
- PLAĆENO PREKOVREMENO / ako ga bude.
- DALJNJE USAVRŠAVANJE / i najbolji mogu biti još bolji.
- VELIKA MOGUĆNOST DALJNJEG NAPREDOVANJA

Nazovite 099 3535 400 ili pošaljite svoj životopis i neke bitne informacije kao npr Vaše iskustvo, gdje ste do sada radili i sl. na mail WeLove@Shmeker.com

Vidimo se uskoro, Shmekeru :)

Job Features
  • Education & Development
  • Travel Expenses Fee
  • Bonuses
  • Team Building
  • Discounts on Partner Services
  • Discounts for Employees
  • Possibility of advancement
  • Team environment
Education High School
If you need help or have questions about creating your account, publishing Job Ads, managing applicants etc. Feel free to check out our FAQ document and you can contact us anytime at info@pick.jobs or you can call us directly at +385 (0)1 618 49 17

Download PickJobs mobile app

Download free PickJobs mobile app on your Android or iOS device, via Google Play Store or App Store and gain access anywhere, anytime.