Radnik u proizvodnji i montaži aluminijske bravarije i ventiliranih fasada

Br. oglasa: 971165644
Puno radno vrijeme

METAL KONCEPT d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • proizvodnja i montaža aluminijske bravarije (prozori, vrata, fasade) te montaža ventiliranih fasada. Molimo kandidate da uzmu u obzir da se ne radi samo i isključivo u radionici, već da ima dosta montaža na privremenim radilištima, što često uključuje rad na skeli i slično.Mjesto rada je u Zagrebu gdje je tvrtka registrirana ili prema potrebi unutar RH gdje poslodavac ima privremena radilišta.* U ovom trenutku smo u mogućnosti zapošljavati isključivo državljane RH.

Uvjeti:

  • poželjno radno iskustvo, nije presudno
  • spremnost na timski rad
Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
  • Naknada za putne troškove
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska