Električar (m / ž)

Br. oglasa: 505839341
Puno radno vrijeme

Pro-Monting d.o.o.
Frankfurt na Majni, Njemačka
Opis posla
  • električar / Serviser (m/ž)
  • tvrtka traži motivirane osobe sa obrazovanjem elektrotehničkog smjera za posao u inozemstvu, spremne na rad u dinamičnoj atmosferi te orijentirane prema našim partnerima.
  • mjesto rada: Njemačka, Francuska, Nizozemska, Engleska te ostale zemlje EU Opis posla
  • instalacije novogradnje / starogradnje
  • sposobnost čitanja planova
  • montaža mjerača struje
  • sigurnosna tehnika
  • polaganje i povezivanje kabela
  • iskustvo u izradi elektro ormara
  • samostalni rad

Uvjeti:

  •  iskustvo na održavanju elektrike u proizvodnji i elektromontaži
  • iskustvo kao pogonski električar
  • znanje čitanja i interpretiranja shema i nacrta
  • raspolaganje tehničkim znanjem
  • poznavanje popravka i održavanja strojeva sa elektro pogonom
  • poznavanje sigurnosnih pravila pogonske elektrike
  • timska orijentiranost
  • njemački jezik - poželjno ali nije uvjet
  • EU putovnica ili stalni boravak Šta nudimo:
  • primanja obračunata po inozemnim standardima uz uredno plaćanje svih zakonskih davanja
  • osobni i profesionalni razvoj
  • dugoročan angažman
Pogodnosti
  • Smještaj
Mjesto rada
Frankfurt na Majni, Hessen, Njemačka