Monter dizala

Br. oglasa: 193011595
Puno radno vrijeme

TDC d.o.o.
Frankfurt na Majni, Njemačka
Opis posla
  • Montaža i modernizacija dizala u Njemačkoj i Austriji.
  • Servis dizala u Austriji.
  • Rad u ekipama po dvoje.Vodeći i pomoćni monter.
  • posao uključuje terenski rad u inozemstvu, ali lociran većinski na jednom području s fiksnim smještajem (DE - Frankfurt, Homburg, München, Augsburg; A - Beč, Innsbruck, Graz).

Uvjeti:

  • monter dizala, električar, elektroničar, bravar
  • aktivni vozač
  •  za inozemstvo osnovno znanje njemačkog jezika

Što nudimo:

  • standardno tjedno radno vrijeme u jednoj smjeni
  • službeni auto za montažu te mogućnost korištenje službenog vozila
  • kompletan alat potreban za montažu
  • vrlo stimulativna primanja- plaćen i organiziran smještaj s kolegama u području gradilišta u stanu isključivo za ekipu (bez "monterskih soba")
  • školovanje za posao u organizaciji firme (bez troškova za zaposlenika) kao i redovito doškolovanje
  • liječnički pregled u organizaciji firme
  • mogućnost periodičnog dopust doma
  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme s izaslanjem te pogodnostima rada u Njemačkoj

Pogodnosti
  • Godišnji sistematski pregled
  • Edukacija i razvoj
  • Mobilni telefon
  • Službeni automobil
  • Smještaj
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Frankfurt na Majni, Hessen, Njemačka