Tester software-a (m / ž)

Br. oglasa: 858570948
Puno radno vrijeme

MONO d.o.o.
Osijek, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:
Na ovoj ćeš poziciji raditi na razumijevanju i poboljšavanju novih i postojećih funkcionalnosti naših web i mobilnih aplikacija. Neke od glavnih uloga naših kolega testera su: analiza zahtjeva (business requirements), suradnja s (developerskim) timom na pravovremenom uklanjanju problema (bugova) u sustavu te osiguravanju visoke razine kvalitete i user experiencea (UX).

Uvjeti prijave:

  • minimalno 1 godina iskustva u testiranju web i/ili mobilnih aplikacija
  • "oko za detalje"
  • odgovarajuće socijalne vještine u komunikaciji s timom
  • dobro poznavanje engleskog jezika
  • posvećenost detaljima na projektima i pozitivan pristup poslu
  • timski duh, ali i samostalnost u radu kada je potrebno
  • želju za stalnim učenjem i usavršavanjem u području novih tehnologijaBonus bodovi:
  • poznavanje alata za automatizirano testiranje
  • iskustvo u radu s agilnim metodologijama razvoja i stress/load/performance testovima

Nudimo:

  • izazovne projekte i velike klijente
  • rad u cutting-edge tehnologijama
  • mogućnost napredovanja
  • osobni i profesionalni razvoj
  • edukacije i usavršavanja
  • rad s iznadprosječnim pojedincima
  • interne radionice jačanja znanja i samopouzdanja
  • mentorstvo od prvoga dana
  • konkurentne plaće
  • subvencioniranje stanovanja
  • božićnice, jubilarne i druge prigodne nagrade
  • bonuse za radne rezultate
  • pokrivanje troškova korištenja mobitela u tarifi
  • fleksibilno radno vrijeme
  • mogućnost djelomičnog rada remote
  • dobru energiju, opuštenu i poticajnu radnu atmosferu
  • minimum hijerarhije i agilni pristup
  • dinamično radno okruženje
  • angažman u stručnoj zajednici
  • team buildinge..

Kontakt: posao@mono.hr

O nama:
Pokreću nas znanje, strast i iskustvo u stvaranju naprednih softverskih rješenja
Mono d.o.o. jedan je od vodećih hrvatskih izvoznika softvera te dobitnik mnogobrojnih domaćih i međunarodnih nagrada i priznanja. Uz 17 godina iskustva u mnogim industrijama i usklađen tim od približno stotinu poslovnih analitičara, developera, dizajnera i testera, pokrivamo sve aspekte projektiranja i izrade softvera. Implementirali smo vrhunska rješenja za startupe i velike multinacionalne kompanije - u područjima od medicine i farmacije, preko bankarstva i financija, transportnog sektora i energetike, sve do ljudskih resursa, nekretnina i turizma. Aktivno radimo na rastu i razvoju stručne zajednice putem udruge Osijek Software City, čiji smo jedini od osnivača. Uskoro postajemo i prvi stanari IT parka Osijek, budućeg regionalnog tehnološkog središta.

Posjeti našu web stranicu i saznaj više o nama: mono.hr (HR) i  mono.software (EN).

*Obavezan rad on-site prvih 6 mjeseci (u našem uredu u Osijeku). Po isteku navedenog roka postoji mogućnost remote rada u potpunosti (za kandidate iz udaljenih mjesta).

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Edukacija i razvoj
  • Bonusi
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Jezici Engleski
Mjesto rada
Osijek, Osječko-baranjska županija, Hrvatska