Administrator sa  znanjem njemačkog jezika (m / ž)

Br. oglasa: 695875552
Puno radno vrijeme

Utiliter d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • administrativni i uredski poslovi
  • kontaktiranje poslovnih partnera i prijem stranaka
  • pisana i usmena korespondencija s klijentima i dobavljačima na hrvatskom i njemačkom jeziku
  • prijem, razvrstavanje, urudžbiranje i raspored ulazne pošte
  • slanje pošte
  • vođenje arhive

Uvjeti:

  • radno iskustvo: 2 godine i više
  • obrazovanje: SSS / VŠS
  • obavezno poznavanje njemačkog jezika (razina C2)
  • obavezno poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • komunikativnost (razvijene sposobnosti usmene i pismene komunikacije na hrvatskom i njemačkom jeziku)
  • organiziranost i pedantnost
  • samostalnost i proaktivnost u rješavanju zadataka
Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
  • Parking
  • Bonusi
  • Laptop
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola
Jezici Njemački
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska