Monter centralnog grijanja (m / ž)

Br. oglasa: 672262032
Puno radno vrijeme

ZT - ZGRADARSKA TEHNIKA d.o.o.
München, Njemačka
Opis posla
  • Traži se Monter centralnog grijanja sa poželjnim znanjem autogenog zavarivanja sa iskustvom za rad u Njemačkoj.
  • Rad u Inozemstvu u Njemačkoj, gradilišta se nalaze u okolici Münchena, Ingolstadta, Stuttgarta, Frankfurta i Dresdena. - Samostalno izvođenja instalacija centralnog grijanja i autogenog zavarivanja - Raspon satnice se kreće od početnih 10€ do 13€ netto, te ovisi o kvalifikacijama radnika, iskustvu, poznavanju njemačkog jezika, te zalaganju. Plaćen stan, prijevoz od stana do gradilišta, prijevoz jednom mješečno iz Njemačke, godišnji odmor i praznici prema Njemačkim uvjetima, božićnica, radna obuća i odjeća - Smještaj plaća tvrtka te je osigurana prijava mjesta stanovanja. Stanuje se pretežito u stanovima po 4 montera, te je svaki stan opremljen kuhinjom, kupaonom te dnevnim boravkom. - Prijevoz od stana do gradilišta je osiguran poslovnim vozilom, te je plaćen u cijelosti.- Plaćen jednom mjesečno put u Njemačku i do sjedišta tvrtke u Hrvatskoj - Mogućnost prijave preko podružnice u Njemačkoj

Vrsta zaposlenja:

  • Na neodređeno; novootvoreni poslovi

Broj traženih radnika:

  • 2
Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
  • Rješavanje radnih dozvola
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
München, Bavarska, Njemačka