PROJEKTANT / ICA ELEKTROINSTALACIJA

Br. oglasa: 281624566
Na neodređeno

ELECTA d.o.o.
Mursko Središće, Hrvatska
Opis posla

Projektiranje električnih instalacija u građevinarstvu i industriji, što uključuje sljedeće:

  • izrada Idejnih, Glavnih i Izvedbenih projekata instalacija jake i slabe struje 
  • izrada detaljnih tehničkih specifikacija i troškovnika 
  • rad u timu i suradnja sa ostalim strukama pri izradi projekta (arhitektura, strojarstvo, građevina) 
  • rad na elektro kalkulacijama prema njemačkim industrijskim normama 
  • provjera dokumentacije isporučitelja opreme i usklađivanje sa projektnim zahtjevima i međunarodnim standardima

Uvjeti: 

  • VSS/VŠS - elektrotehnika 
  • potrebne godine iskustva: 1 - 3 
  • poznavanje rada sa MS Office aplikacijama 
  • poznavanje rada s Autodesk programima (Auto-CAD)
  • obavezno znanje njemačkog jezika (min. B1)
  • prednost: iskustvo rada sa Aufmass sustavom obračuna
  • vozačka dozvola: B

Kontakt telefon: 040544046

Kontakt email: nenad.sabo@electa.hr

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Mursko Središće, Međimurska županija, Hrvatska