Voditelj projekata (m / ž)

Br. oglasa: 817119051
Puno radno vrijeme

GEOPROJEKT d.d.
Split, Hrvatska
Opis posla

Glavne odgovornosti:

  • rukovođenje i izvođenje geodetskih radova za potrebe gradnje
  • geodetska izmjera zemljišta i obrada podataka
  • izrada elaborata izvedenoga stanja
  • izrada parcelacijskih i drugih geodetskih elaborata
  • izrada geodetskih podloga i elaborata za potrebe projektiranja i zahvate u prostoru (nove građevine)
  • edukacija, razvoj i usmjeravanje ostalih članova tima kod rješavanja složenih stručnih zadataka
  • stvaranje partnerskog odnosa i suradnje s investitorima

Od kandidata očekujemo:

  • ovlašteni diplomirani inženjer geodezije
  • minimalno 15 godina radnog iskustva u struci
  • minimalno 3 godine iskustva na rukovodećoj poziciji
  • napredno poznavanje suvremenih informatičkih programa vezanih za struku
  • aktivno poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
  • odlične radne, stručne i organizacijske sposobnosti- strpljivost, preciznost i točnost
  • prednost je posjedovanje osobnih referenci, izdanih od druge ugovorne strane, za izvršene geodetske poslove za projekte autocesta, brzih cesta i državnih cesta te poslove Državne geodetske uprave

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti:

  • životopis s popisom i opisom dosadašnjih poslova
  • preslike dokumentacije koja dokazuje naprijed navedene uvjete
  • eventualne osobne reference

Vještine:

  • Word
  • Excel
  • Power Point
  • Outlook
  • Internet
  • AutoCAD

Nudimo:

  • stalni radni odnos
  • redovita i stimulativna primanja, prikladna rukovodećoj poziciji
  • kontinuirano usavršavanje u struci, dodatne edukacije
  • rad sa specijaliziranim i inovativnim instrumentima i tehnikama
  • rad u stimulativnoj sredini
  • prigodne i godišnje nagrade, u skladu s postignućima
Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
  • Teambuilding
  • Rad od kuće
  • Mogućnost napredovanja
Obrazovanje Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska