Mlađi (junior)developer (m / ž)

Br. oglasa: 351583202
Puno radno vrijeme

Info3 d.o.o.
Varaždin, Hrvatska
Opis posla
  • rad u manjem razvojnom timu
  • rješavanje programskih zadataka
  •  pronalazak i ispravljanje grešaka u programskom kodu
  • Python, PostgreSQL, HTML, JavaScript, CSSUvjeti:
  • VŠS ili VSS tehničkih/informatičkih usmjerenja
  •  u obzir za zapošljavanje dolaze i studenti/ice
  • poželjno poznavanje osnova barem jednog od objektno orijentiranih jezika (C#, Python, Ruby, PHP, Java)
  • poželjno poznavanje relacijskih baza podataka (MSSQL, MySQL, PostgreSql)
  • poželjno poznavanje osnovnih web tehnologija (HTML, JavaScript, CSS)
  • kreativnost, marljivost, motiviranost za učenjem novih tehnologija

Prednost imaju kandidati (m/ž):

  • sa visokom razinom motivacije  za kvalitetno izvršavanje zadaka u zadanom roku
  • sa željom za stalnim usavršavanjem u cilju rješavanja problema korisnika i poboljšanja produktivnosti cijelog tima
  • sa strašću prema poslu i primjeni novih tehnologija
  • timski igrači

Poslodavac nudi:

  • mentoriranje od dokazanih stručnjaka
  • ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj
  • stimulativna primanja i nagrađivanje temeljem ostvarenja ciljeva
  • rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju
  •  rad na atraktivnim i zahtjevnim projektima
  • mogućnost napredovanja sukladno angažmanu i preuzimanju odgovornosti

Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme uz probni rad.

Putni troškovi prema dogovoru.

Kontakt:

  • e-mailom: uprava@info3.hr
Obrazovanje Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Varaždin, Varaždinska županija, Hrvatska