Liječnik / ca specijalist / ica epidemiologije

Br. oglasa: 852996534
Na određeno

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO Krapinsko - zagorske županije
Krapina, Hrvatska
Opis posla

Na temelju članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama („Narodne novine“ broj 128/18, 47/18 i 123/19) te čl. 24. Statuta Zavoda za javno zdravstvo Krapinsko-zagorske županije, Zavod za javno zdravstvo Krapinsko-zagorske županije, raspisuje

JAVNI NATJEČAJ
za zasnivanje radnog odnosa  u  Zavodu za javno zdravstvo Krapinsko – zagorske županije za radna mjesta

2. Liječnik specijalist epidemiologije – 1 izvršitelj/ica  na određeno vrijeme (zamjena za rodiljski i roditeljski dopust),
Mjesto rada: Krapinsko – zagorska županija

Uvjeti:
 -    VSS – dr. med. ili dr. med., spec. epidemiologije,
 -    položen stručni ispit,
 -    odobrenje za samostalan rad,
 -    vozačka dozvola B kategorije,
 -    poznavanje rada na računalu,
 -    poznavanje jednog stranog jezika.

Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati/kandidatkinje su dužni priložiti:
-          životopis,
-          elektronički zapis s podacima o radnom stažu i radnom odnosu Hrvatskog zavoda za
mirovinsko osiguranje,
-          dokaz o stečenoj stručnoj spremi (presliku diplome),
-          presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu,
-          presliku odobrenja za samostalan rad,
-          dokaz o položenom vozačkom ispitu (preslika vozačke dozvole s obje strane) .

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“ broj 116/03) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.
Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo.

Pisane prijave na natječaj s  prilozima podnose se na adresu: Zavod za javno zdravstvo Krapinsko-zagorske županije, I. G. Kovačića 1, Zlatar, za radno mjesto pod točkom 2. Liječnik specijalist epidemiologije, s naznakom „Natječaj za radno mjesto: Liječnik specijalist epidemiologije“, u roku od 15 dana od dana objave natječaja u «Narodnim novinama».
Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
Zavod za javno zdravstvo Krapinsko-zagorske županije pridržava pravo, djelomično ili u cijelosti, u svako vrijeme poništiti ovaj natječaj.
O rezultatima natječaja kandidati će biti pisano obaviješteni u roku od 15 dana nakon donošenja odluke o izboru.

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Krapina, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska