Slastičar (m / ž)

Br. oglasa: 484683875
Puno radno vrijeme

TRAPEZ d.o.o.
Split, Hrvatska
Opis posla

Što vi radite:

  • pripravlja slastice i druge deserte po jelovniku
  • kontrolira kvalitetu izdanih slastica
  • pridržava se normativa pri izradi i serviranju slastica
  • u dogovoru sa nadređenima naručuje i preuzima namirnice za izradu slastica
  • vodi brigu o kvaliteti i količinama namirnica u skladištu (zdravstvena ispravnost, uvjeti pohrane i način rukovanja namirnicama), brine o pravilnom čuvanju namirnica i sastojaka
  • odgovoran za provedbu općih i higijenskih uvjeta (osobna higijena, higijena okoline, higijenski uvjeti i skladištenje namirnica)
  • brine za inventar, opremu i uređaje te kontrolira njihovu ispravnost i pravilno korištenje
  • primjenjuje mjere i sredstva zaštite na radu
  • ostale poslove po nalogu

Mjesto rada: restoran Chops Grill u centru Splita

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska