Konobar u plažnom restoranu (m / ž)

Br. oglasa: 840846826
Na određeno

KAMP BUNJA d.o.o.
Supetar, Hrvatska
Opis posla

U potrazi smo za konobarom u plažnom restoranu (m/ž) na otoku Braču (Supetar).

Beach bar & Restoran Bunja, skriven u borovoj šumi, samo nekoliko metara od plaže Babin laz. Uz predivan pogled nudi savršeni spoj tradicije i moderne gastronomije.

Vaša zaduženja i odgovornosti:

  • primanje i usluživanje gostiju hranom i pićem
  • primanje narudžbi, izdavanje i naplaćivanje računa
  • obračunavanje dnevnog utrška i novca koji se uz specifikaciju predaje blagajniku
  • vođenje inventure
  • brinuti o pravovremenim narudžbama robe, zaprimanje robe, te kontrola kvalitete i količine pristigle robe
  • briga o čistoći i izgledu stolova
  • briga o higijeni prostora, aparata i pribora te namjernica u baru i skladištu
  • naplata sladoleda
  • priprema pića i napitaka za šankom u pred i post sezoni
  • pečenje gotovih pekarskih proizvoda u jutarnjem terminu

Uvjeti:

  • SSS (poželjno smjer konobar, ali nije uvjet)
  • Iskustvo: min. 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • obvezno znanje engleskog jezika
  • mora biti usmjeren na zadovoljstvo gosta i prilagodljiv zahtjevima od strane gosta
  • mora imati izvrsnu usmenu komunikaciju i interpersonalne vještine, odgovornost prema radu,
  • treba biti sklon timskom radu te fleksibilan

Što nudimo:

  • osiguran smještaj u sklopu kampa
  • poticajna primanja
  • obrok za vrijeme radnog vremena
  • garantirani ugovor na određeno vrijeme, nakon zadovoljenog probnog roka
  • motivirajuću i poticajnu radnu okolinu
  • mladi internacionalni tim

Kontakt email: info@campingbunja.com

*prilozi uz prijavu: životopis na hrvatskom jeziku i ukoliko posjedujete preporuku od prethodnog poslodavca (ili kontakt za preporuku)

Pogodnosti
  • Smještaj
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola
Jezici Engleski
Mjesto rada
Supetar, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska