Voditelj / voditeljica sektora neprehrane u hipermarketu

Br. oglasa: 944649143
Na određeno

Anonymus Company
Kukuljanovo, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • RUKOVOĐENJE SURADNICIMA U SVRHU OSTVARENJA NAJVIŠE PRODUKTIVNOSTI
  • IZLAGANJE ROBE PO STANDARDIMA SPAR-A
  • KOORDINACIJA I KONTROLA ROBE NA AKCIJI
  • PROVOĐENJE INVENTURA (KONTROLA USKLADIŠTENJA)

Odgovornosti:

  • odgovornost za dispoziciju i čuvanje robe, kontrolu kvalitete i prezentaciju robe prema sistemu tvrtke SPAR te popunjenost polica u trgovini
  • odgovornost za provedbu marketinških aktivnosti na mjestu prodaje
  • odgovornost za primjenu odredaba Zakona o zaštiti na radu i Pravilnika o zaštiti na radu u svim segmentima prodajnog centra

Od kandidata očekujemo:

  • iskustvo rada u trgovini
  • poznavanje robe iz asortimana
  • sposobnost rukovođenja i organiziranja zaposlenika
  • pouzdanost i urednost pri obavljanju poslova
  • ustrajnost, dinamičnost i visoka motiviranost

Molbe je potrebno osloviti sa "Voditelj SEKTORA neprehrane hipermarketa-Kukuljanovo"

Kontakt email: posao@spar.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Kukuljanovo, Primorsko-goranska županija, Hrvatska