Savjetnik / ica - prodavač / ica u salonu namještaja

Br. oglasa: 848404064
Na neodređeno

RIA-EXPORT-IMPORT d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:
•Pomoć kupcima pri odabiru namještaja, savjetovanje i obrada narudžbi u salonu
•Prezentiranje proizvoda, njihovih varijacija, te provođenje prodajnog razgovora
•Kreiranje i finaliziranje ponuda, te naručivanje kupljenih proizvoda
•Vođenje brige o urednosti i prezentaciji salona
•Vođenje brige o istaknutim cijenama i deklaracijama
Uvjeti:
•Iskustvo u prodaji
•Ljubav prema namještaju ili uređenju interijera
•Vedar duh, pozitivan i pokretački stav
•Sposobnost rada s ljudima i vođenja razgovora
•Snalažljivost u radu na računalu i/ili iskustvo sa prodajnim aplikacijama
Poslodavac nudi:
•Edukacije u području prodajnih i drugih vještina potrebnih za rad s kupcima
•Osnovnu neto plaću od 5.500 kn
•Mjesečni bonus na plaću ovisno o mjerljivom osobnom prodajnom rezultatu (prosječna plaća prodavača u salonu protekla 3 mjeseca je 7.020 kn)
•Božićnicu i regres
•Rad u malom timu s puno prostora za napredovanje ukoliko ostvarujete izvrsne rezultate
Radno mjesto je u novootvorenom salonu namještaja u Zagrebu (Jankomir, Family Mall).
Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme, uz probni rad s ugovorom na određeno.
Rad sve dane u tjednu, jedan vikend mjesečno slobodan.
Kontakt telefon: 098284270

Kontakt email: direktor@ria.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Grad Zagreb, Hrvatska