Prodavač na sezoni (m / ž)

Br. oglasa: 345944573
Sezonski poslovi

MANPOWER d.o.o.
Dubrovnik, Hrvatska
Opis posla

ManpowerGroup za svoga Klijenta traži više sezonskih djelatnika na poziciji Prodavač (m/ž) u Dubrovniku. Spoji ugodno s korisnim, postani dio novog tima i provedi ljeto na hrvatskoj obali uz ugodnu i poticajnu radnu atmosferu!

Zadaci:

  • rad na blagajni
  • izlaganje robe, kontrola kvalitete i roka trajanja robe
  • brzo, točno i uredno izvršavanje zadanih poslova
  • izražena ljubaznost u odnosu prema kupcima
  • dodatni poslovi po potrebi

Uvjeti:

  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima - nije uvjet
  • komunikativnost, spremnost na rad i odgovoran pristup poslu
  • radno iskustvo u trgovini je prednost
  • sklonost timskom radu

Pogodnosti
  • Smještaj
Mjesto rada
Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija, Hrvatska