Prodavač (m / ž)

Br. oglasa: 998705667
Ostalo

Europa 92 d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Europa 92 je Br. 1 multibrand maloprodajni lanac trgovina najvećih i najkvalitetnijih jeans brandova u svijetu.S 40 multibrand i monobrand poslovnica Europa92 nalazi se u svakom većem gradu u Hrvatskoj i Sloveniji, te donosi pomno odabranu selekciju jeans i modnih brandova.

Zadaci:

  • savjetovanje kupaca, susretljvost i pomoć pri odabiru
  • provođenje tehnika aktivne prodaje
  • praćenje vlastitih i timskih rezultata na dnevnoj/tjednoj bazi
  • briga o asortimanu i o izgledu poslovnice
  • primanje robe, slaganje, inventura
  • prednost je poznavanje aktivne prodaje u tekstilu

Uvjeti:

  • ljubaznost i usmjerenost na potrebe kupca
  • pouzdanost, dinamičnost, motiviranost i prilagodljivost u načinu rada
  • prepoznavanje odjevnog stila i potrebe kupaca
  • savjesnost i odgovornost u radu
  • odlične komunikacijske i prodajne vještine
  • sklonost suradnji i radu u timu

Ako se prepoznajete u traženim kvalifikacijama i opisu posla te ste spremni preuzeti važnu ulogu u našem poslovanju, željeli bi Vas upoznati!

Odabrane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete kontaktirat ćemo u najkraćem roku. Vašu prijavu tretirat ćemo s najvišom razinom povjerljivosti u svim selekcijskim koracima.

Pogodnosti
  • Teretana & Fitness
  • Edukacija i razvoj
  • Bonusi
  • Popusti za zaposlenike
  • Mogućnost napredovanja
Obrazovanje Srednja škola
Rugvica, Zagrebačka županija, Hrvatska
Pula, Istarska županija, Hrvatska
Rijeka, Primorsko-goranska županija, Hrvatska
Zadar, Zadarska županija, Hrvatska
Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska
Osijek, Osječko-baranjska županija, Hrvatska