Prodavač / ica rezervnih dijelova poljoprivredne mehanizacije

Br. oglasa: 167168643
Na neodređeno

INTEREXPORT d.o.o.
Strmec, Hrvatska
Opis posla

Uvjeti:

  • minimalno 1 godina iskustva u prodaji rezervnih i potrošnih dijelova poljoprivredne mehanizacije (može i auto program i sl.)
  • poznavanje poljoprivrednih strojeva
  • odlično poznavanje rada na računalu
  • poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
  • vozački ispit B kategorije
  • točnost, odgovornost, sposobnost rada u timu, komunikativnost

Što nudimo:

  • stalni radni odnos s probnim radom
  • stimulativna primanja
  • mogućnost napredovanja
  • treninzi, edukacije i školovanja
  • rad u jednoj smjeni
  • službeni automobil

Kontakt email: iva.karaula@interexport.hr

Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Strmec, Istarska županija, Hrvatska