Prodavač / ica-konobar / ica na benzinskoj postaji

Br. oglasa: 965899997
Na određeno

INA MALOPRODAJNI SERVISI d.o.o.
Jelsa, Hrvatska
Opis posla

opis posla:

OVA POZICIJA VAM NUDI:

  • aktivnu ulogu u prodaji proizvoda iz našeg bogatog asortimana, točenju goriva, vođenju brige o čistoći, urednosti i izgledu maloprodajnog mjesta
  • aktivnu ulogu u pripremi ugostiteljske ponude i posluživanju gostiju napitcima te jednostavnijim obrocima
  • vođenje brige o čistoći, urednosti i izgledu prostora maloprodajnog mjesta, restorana i terase
  • sudjelovanje u predlaganju aktivnosti u cilju povećanja prodaje na maloprodajnom mjestu te kontinuirano informiranje kupaca o proizvodima u ponudi
  • obavljanje fizičkog i administrativnog prijema robe te izrada smjenskih/dnevnih obračuna prodaje
  • kvartalne stimulacije ovisno o ostvarenim rezultatima
  • osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina.

ZA POZICIJU VAM JE POTREBNO:

  • SSS (prednost trgovačka, ekonomska ili ugostiteljska škola)
  • osnove poznavanja rada na računalu (Outlook, Word, Excel)
  • poznavanje engleskog jezika na osnovnoj razini
  • uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanju.

DODATNO SE MOŽETE ISTAKNUTI:

  • poznavanjem rada na fiskalnoj blagajni te poznavanjem naplate za različite oblike plaćanja – gotovina, kartično plaćanje
  • poznavanjem engleskog ili nekog drugog stranog jezika za ostvarivanje komunikacije sa stranim kupcima.

U NAŠ TIM ĆETE SE UKLOPITI AKO:

  • težite ka onome što je najbolje za kompaniju
  • usredotočujete se na rješenja („kako“), a ne na prepreke („zašto ne“)
  • proaktivni ste i nastojite kontinuirano poboljšavati sam sebe
  • pitate druge za mišljenje, razmatrate i uzimate u obzir različita stajališta
  • učinkovito pretvarate ideje u akcije.

Napomena:

  • rad se odvija u zatvorenom i otvorenom prostoru, uključuje dugotrajno stajanje i povremeno dizanje težih tereta
  • prilikom zapošljavanja utvrđuje se zdravstvena sposobnost sukladno Pravilniku o  poslovima s posebnim uvjetima rada,  članak 3., točke 7. i 47., a zbog otežanih uvjeta rada.

Kontakt email: pridruzise@ina.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Jelsa, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska