Prodavač / ica

Br. oglasa: 836412607
Na određeno

WORKFORCE d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • aktivno sudjelovanje u prodaji
  • briga o imidžu kompanije i pružanje zadovoljavajuće usluge kupcima
  • odgovornost za asortiman u trgovini
  • provedba inventura
  • rad na blagajni

Uvjeti:

  • minimalno SSS
  • iskustvo u maloprodaji
  • fleksibilnost rada u smjenama, vikendima
  • kompjuterska pismenost (MS Office)
  • poželjno znanje engleskog jezika
  • organiziranost, urednost i proaktivan pristup kupcima
  • sklonost timskom radu i radu sa ljudima

Poslodavac nudi:

  • mogućnost rada za internacionalnu modnu grupaciju
  • priliku za napredovanjem i usavršavanjem unutar kompanije
  • dinamično radno okruženje i rad u timu
  • rad na puno radno vrijeme
  • stimulirajuće uvjete rada
  • pozitivnu radnu atmosferu
  • popust za zaposlenike

Kontakt telefon: 0993592009

Kontakt email: office@workforce.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska