Administrator / ica za telefonsku prodaju

Br. oglasa: 989819665
Na određeno

Anonymus Company
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • Svakodnevna administracija korisničkih zahtjeva
  • Evidencija i priprema dokumentacije/SIM kartica za slanje preko kurirske službe
  • Kontrola statusa administriranih zahtjeva
  • Sustavna odrada i evidencija poslova iz ključne odgovornosti

Uvjeti:

  • Minimalno SSS
  • Prethodno radno iskustvo na sličnim pozicijama je poželjno, ali nije uvjet
  • Poznavanje rada u MS Office aplikacijama
  • Korištenje engleskog jezika u govoru i pismu

Poslodavac nudi:

  • Radno vrijeme od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
  • Smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • MultiSport karticu uz subvencioniranu cijenu
  • Mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
  • Ugodnu radnu atmosferu i timski duh
  • Moderno opremljen prostor u centru grada

Prijave putem linka za prijavu.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati/kinje koji uđu u uži izbor.

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska