Voditelj / voditeljica pogona metalne proizvodnje

Br. oglasa: 678964240
Na neodređeno

ELECTUS DGS d.o.o.
Sveti Križ Začretje, Hrvatska
Opis posla

Odgovornosti:

  • organizacija i kontrola proizvodnog procesa
  • odgovornost za izvršenje planova proizvodnje i planova kvalitete
  • definiranje prioritetnih poslova, kontrola izvršenja naloga, usklađivanje radnih zadataka unutar i između pogona
  • sudjelovanju u procesu planiranja proizvodnje
  • upravljanje ljudskim resursima nadležnog pogona
  • uvođenje i obučavanje novih radnika u proizvodne procese
  • odgovornost za upravljanje materijalnim resursima pogona
  • praćenje radne uspješnosti radnika pogona
  • priprema i slanje dnevnog, tjednog i mjesečnog izvještaja

Nudimo

  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • plaćen prijevoz
  • rad u mladom i dinamičnom timu
  • rad u urednom, ugodnom i novom pogonu
  • prigodne i godišnje nagrade
  • dodaci i nagrade za inovacije, prijedloge za poboljšanja proizvodnog procesa
  • vanjska školovanja i edukacije

Uvjeti

  • VŠS, VSS ili više obrazovanje tehničke, strojarske struke,
  • poželjno iskustvo rada od 3 godine na istim ili sličnim pozicijama
  • poznavanje MS Office paketa;
  • znanje engleskog jezika

Kontakt email: hr@electus.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Sveti Križ Začretje, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska