Prehrambeni / a tehnolog / inja

Br. oglasa: 504859076
Na određeno

CARPONA FOOD d.o.o.
Krapina, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova i zadataka:

  • Definiranje i implementacija strategije proizvodnje s ciljem ostvarenja postavljenih planova
  • Samostalno planiranje, analiza i praćenje sustava upravljanja kvalitetom i sigurnošću proizvoda
  • Definiranje i kontrola zahtjeva sljedivosti poluproizvoda i proizvoda u proizvodnim procesima
  • Praćenje zakonske regulative i usklađivanje poslovanja sukladno promjenama
  • Koordiniranje rada, davanje i praćenje smjernica za rad
  • Koordiniranje i unapređenje logističkih i distribucijskih procesa, osiguravanje produktivnog obavljanja poslova
  • Suradnja s neovisnim revizorskim tijelima i specijaliziranim ustanovama
  • Kreiranje, kontrola, analiza i odgovornost za praćenje pripadajućee dokumentacije te točnost rezultata i analiza
  • Kontinuirano izvještavanje i komunikacija prema menadžmentu

Uvjeti:

  • SSS/VSS/VŠS odgovarajućeg smjera (prehrambeno tehnološki, zdravstveni, veterinarski ili srodni smjer)
  • Izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • Pozitivan stav, odgovornost, samostalnost, dinamičnost, fleksibilnost, proaktivnost  u radu
  • Sposobnost rada na strateškom i operativnom nivou
  • Sposobnost vođenja
  • Visoki stupanj samoinicijative, odlučnost u timu orijentiranom na rast
  • Aktivno napredno korištenje MS office alataAktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Kontakt telefon: 0911098225

Kontakt email: racunovodstvo@carpona-food.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Krapina, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska