Dentalni / a asistent / ica kod oralnokirurških i implantoloških zahvata

Br. oglasa: 138365705
Na neodređeno

STOMATOLOŠKA POLIKLINIKA BREYER
Sisak, Hrvatska
Opis posla

Zbog povećanja opsega posla otvaramo nova radna mjesta. Ako ste vedri, odgovorni, pedantni, strpljivi i spretni, pozivamo vas da se pridružite našem timu. Nudimo vam rad u dinamičnom okruženju uz profesionalno usavršavanje. Budite dio tima koji neprekidno raste i napreduje.

Radno mjesto uključuje sljedeće odgovornosti:

  • Dentalni asistent/ica kod oralnokirurških i implantoloških zahvata

Zahtjevi i očekivanja:

  • Organizacijske i komunikacijske vještine
  • Pouzdanost
  • Manualna spretnost
  • Visoka motivacija
  • Preciznost
  • Iskustvo u vađenju krvi

Uvjeti:

  • Medicinska sestra, dentalni asistent, dentalni higijeničar
  • Radno iskustvo u struci nije nužno
  • Položen stručni ispit
  • Odobrenje za samostalni rad
  • Stručna sprema: SSS ili VŠS
  • Znanje rada na računalu (Ms Office)

Što nudimo:

  • Ugovor o radu uz probni rok
  • Mogućnost usavršavanja
  • Rad u ugodnom i pozitivnom okruženju

Dodatni benefinti (pogodnosti):

  • Radno vrijeme: dvije smjene od ponedjeljka do petka + 1 radna subota mjesečno obavezna (nedjelje su neradne)
  • Bonusima nagrađen dodatni angažman (projektni zadaci, prekovremeni…)
  • Plaćeni putni troškovi
  • Mogućnost napredovanja unutar firme
  • Motivacija djelatnika
  • Prepoznavanje individualnih potreba djelatnika
  • Uvažavanje povratne informacije djelatnika
  • Mentoriranje i vođenje kroz radni proces
  • Visokokvalitetni materijali, suvremeni instrumentarij i tehnologija

Sve zainteresirane pozivamo da svoje molbe, životopise (u Europass CV obliku), presliku diplome ili svjedodžbe, potvrdu o položenom stručnom ispitu, odobrenje za samostalni rad, preporuku ako ju imaju i fotografiju dostave na e-mail: admin@poliklinika-breyer.hr s naznakom  POSAO:DENTALNI ASISTENT/ICA KOD ORALNOKIRURŠKIH I IMPLANTOLOŠKIH ZAHVATA

Kontakt email: admin@poliklinika-breyer.hr

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Sisak, Sisačko-moslavačka županija, Hrvatska