Medicinska sestra / tehničar - u gerontološkoj i palijativnoj skrbi

Br. oglasa: 315460486
Na neodređeno

Dom za starije i nemoćne osobe Leonardo
Zabok, Hrvatska
Opis posla

Gerontološka i palijativna skrb. Rad u nejednakom rasporedu radnog vremena tj. u turnusu 12/24 (svaki drugi dan od 07 do 19 sati), uz dvije stanke svaka do 30 minuta (ne odbijaju se od radnog vremena). Zapošljavanju obavezan prethodan liječnički pregled prema Pravilniku o radnim mjestima s posebnim uvjetima rada. Prijava na neodređeno vrijeme, uz probni rok od 6 mjeseci. Ugovara se osnovna plaća u bruto1 iznosu plus neobavezan dodatak - kao stimulacija. Doručak i topli obrok (ručak) za zaposlenike osiguran u Domu. Mogućnost smještaja o vlastitom trošku uz ugovor o najmu, u dvokrevetnom apartmanu sa minikuhinjom i vlastitom kupaonicom, uklj. zemaljsku i satelitsku TV, brzi Internet (100Mbps). Radno iskustvo nije potrebno ukoliko je osoba afirmativna i želi učiti.

Kontakt email: leonardo@email.ht.hr

Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Zabok, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska