Zaštitar / ka - čuvar / ica

Br. oglasa: 593079595
Na neodređeno

KLEMM SIGURNOST d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Tražimo više izvršitelja za obavljanje poslova zaštitara/čuvara.

Kandidati koji imaju licencu imaju prednost, ali nije uvjet.

Ukoliko kandidat ne posjeduje licencu za zaštitara/čuvara, poslodavac nudi mogućnost stručnog usavršavanja i ishodovanja licence po povoljnim uvjetima.

Osoba ne smije biti kažnjavana, niti se protiv iste smije voditi kazneni ili prekršajni postupak s elementima nasilja.

Potrebna je opća i posebna zdravstvena sposobnost.

Nudimo:

- izvrsna podrška i sinergija cijele organizacije

- okolina i kultura koja potiče osobni i timski razvoj

- mogućnost za stručno usavršavanje

- redovita primanja

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme

Kontakt telefon: 0998023299

Kontakt email: zaposljavanje@klemmsecurity.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska