Vozač kamiona (m / ž)

Br. oglasa: 438514053
Ostalo

Jamnica plus d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Jamnica te traži!

Kao ponosni nositelj 190 godina stare tradicije, ali i moderan prvak u proizvodnji mineralnih voda i sokova, djelujemo unutar Grupe pića na tržištima Hrvatske, BiH, Srbije, Mađarske i Slovenije.

Nudimo odlične uvjete za sezonski rad i priliku da s najboljima u svojoj industriji radite na vrhunskim brandovima. Pratimo i dodatno nagrađujemo vaše rezultate, a najboljima pružamo priliku za stalno zaposlenje.Uključite se u proces odabira za radno mjesto…

ŠTO ĆEŠ RADITI?

  • upravljati teretnim vozilom sukladno rutama dostave
  • na dostavnim mjestima kupaca vršiti utovar i istovar gotovih proizvoda, POS materijala, povratne ambalaže
  • ispunjavati popratnu dokumentaciju (teretni list, otpremnica/povratnica, zahtjev za primopredaju/povrat osnovnog sredstva)

ŠTO OČEKUJEMO?

  • minimalno SSS/KV
  • minimalno 6 mjeseci iskustva u vožnji kamionom
  • fizička sprema za vršenje utovara i istovara
  • posjedovanje digitalne kartice i KOD-a 95

ŠTO TI NUDIMO?

  • rad u kompaniji koja je vodeći proizvođač i distributer mineralnih voda i bezalkoholnih napitaka na tržištu regije
  • redovita i konkurentna primanja te stimulativni dio plaće vezan uz radni učinak
  • novčana nagrada prethodnim radnicima Jamnice za pojedine lokacije
  • prigodne nagrade u skladu s Kolektivnim ugovorom
  • mogućnost ostanka u kompaniji za najbolje radnike
Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Bonusi
  • Naknada za topli obrok
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist
Vozačka dozvola C
Rijeka, Primorsko-goranska županija, Hrvatska
Zadar, Zadarska županija, Hrvatska