Vozač / ica autobusa

Br. oglasa: 553260780
Na neodređeno

PULAPROMET D.0.0
Hrvatska
Opis posla

Želiš postati vozač/ica autobusa i voziti ulicama Pule i okolice, a nemaš ispit D kategorije?

Ne brini jer mi nudimo:

  • financiranje izobrazbe za D kategoriju, kvalifikaciju za vozača motornog vozila i KOD 95 za prijevoz putnika
  • mogućnost stalnog zaposlenja nakon završetka izobrazbe
  • mogućnost zaposlenja na nepuno radno vrijeme za vrijeme trajanja izobrazbe
  • stimulativna primanja
  • rad u stabilnoj tvrtki

Uvjeti:

  • vozački ispit C ili D kategorije
  • SSS ili KV
  • potvrda da se ne vodi kazneni postupak
  • pouzdanost, urednost i komunikacijske vještine

Pogodnosti:

  • stimulativna i redovna primanja
  • naknada za prijevoz
  • jubilarne nagrade
  • regres za godišnji odmor
  • božičnica
  • dar za dijete

Ostalo:
Nakon uspješno završene izobrazbe i temeljem sklopljenog ugovora o financiranju izobrazbe, kandidat se obvezuje ostati u radnom odnosu 12 do 36 mjeseci (ovisno o obimu izobrazbe) na radnom mjestu (Vozač/ica autobusa".

Prijavu možete osobno donijeti ili poslati poštom na adresu PULAPROMET d.o.o., Starih Statuta 1a, 52100 Pula

Online prijava dostupna je na linku: https://forms.gle/vpELqdBPMapi8LvV6

Uz prijavu potrebno je priložiti traženu dokumentaciju.
Odmah nakon podnesene prijave očekuj naš poziv.

Kontakt email: info@pulapromet.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvola B, C
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska