Sezonski vozač kamiona (m / ž)

Br. oglasa: 183668654
Sezonski poslovi

Jamnica plus d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

JAMNICA plus d.o.o. - Nudimo odlične uvjete za sezonski rad i priliku da sa super timom ostvariš najbolje rezultate. Pratimo i dodatno nagrađujemo tvoje uspjehe, a najboljima pružamo priliku za stalno zaposlenje.Cijenimo što si kao sljedeće radno mjesto odabrao baš nas i kao znak pažnje nudimo ti „Nagradu za pridruživanje”Uključi se u proces odabira za radno mjesto…

ŠTO ĆEŠ RADITI?

  • upravljati teretnim vozilom sukladno rutama dostave
  • na dostavnim mjestima kupaca vršiti utovar i istovar gotovih proizvoda, POS materijala, povratne ambalaže
  • ispunjavati popratnu dokumentaciju (teretni list, otpremnica/povratnica, zahtjev za primopredaju/povrat osnovnog sredstva)

ŠTO OČEKUJEMO?

  • minimalno 6 mjeseci iskustva u vožnji kamionom
  • fizička sprema za vršenje utovara i istovara
  • prednost je posjedovanje digitalne kartice i KOD-a 95

Želiš pridonijeti našim izvrsnim rezultatima? Veselimo se upoznati te!

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Bonusi
  • Naknada za topli obrok
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola C
Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska županija, Hrvatska
Rijeka, Primorsko-goranska županija, Hrvatska
Žminj, Istarska županija, Hrvatska
Zadar, Zadarska županija, Hrvatska
Dugopolje, Zadarska županija, Hrvatska