Dostavljač / dostavljačica pekarskih proizvoda

Br. oglasa: 159062606
Na određeno

ČAKOVEČKI MLINOVI d.d
Čakovec, Hrvatska
Opis posla

OPIS POSLA:

- upravlja vozilom do 3500 kg težine, utovaruje i istovaruje robu prema priloženoj dokumentaciji, preuzima robu po količini i asortimanu u skladištu gotovih proizvoda i dostavlja po prodajnim mjestima, prima pisane i usmene narudžbe za idući dan, vrši dnevnu kontrolu vozila, vodi brigu o redovnom servisnom održavanju i pranju vozila za koje je zadužen, vodi brigu o povratnoj ambalaži koju zaprima s pekarskim proizvodima
UVJETI:
-položen vozački ispit za vozila B kategorije sa iskustvom na poslovima vožnje

ŠTO NUDIMO:
Mentorstvo i obuku prilikom uhodavanja u posao
Rad u punom radnom vremenu i mogućnost zaposlenja na neodređeno radno vrijeme
Redovita primanja i stimulacije
Rad u okruženju u kojem možete pokazati Vaše sposobnosti
Rad u jednoj od vodećih prehrambeno-trgovačkih kompanija u Hrvatskoj
Poticajno radno okruženje u timu kompetentnih i motiviranih stručnjaka
Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Kontakt telefon: 040375502

Kontakt email: ljudski.resursi@cak-mlinovi.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Čakovec, Međimurska županija, Hrvatska