Tapetar / ka

Br. oglasa: 382269603
Na određeno

PROSTORIA d.o.o.
Sveti Križ Začretje, Hrvatska
Opis posla

opis posla
rad u proizvodnji garnitura, fotelja, stolica, te ostalog pratećeg proizvodnog programa u odjelu tapetarije u jednoj ili dvije smjene, ovisno o obujmu posla
uvjeti

stručna sprema: SSS
poželjno iskustvo rada u tapeciranju ojastučenog namještaja
poželjne kvalifikacije
izgrađene radne navike, motiviranost, visoka odgovornost i predanost radnim obvezama
vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:
plaćen ili organiziran prijevoz
prigodne i godišnje nagrade
kod nas nema norme, ali je brzina i efikasnost bitna
dodaci i nagrade za inovacije, prijedloge za poboljšanja proizvodnog procesa
vanjska školovanja i edukacije, osiguranje majstorskih ispita
interna školovanja među odjelima, tapetar si ali želiš naučiti zavarivati?
rad u urednom, ugodnom, novom pogonu
mlad i dinamičan tim
mogućnost stalnog zaposlenja

Kontakt email: posao@prostoria.eu

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Sveti Križ Začretje, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska