Djelatnik / djelatnica za rad u tekstilnoj industriji

Br. oglasa: 323089679
Na određeno

BENETTON TEKSTIL d.o.o.
Osijek, Hrvatska
Opis posla

Olimpias Tekstil d.o.o. Osijek, član Olimpias Grupa, vodeća europska tvrtka za tekstilno tržište proširuje svoje proizvodne kapacitete za novi projekt.
Nudi se rad u tekstilnoj tvornici u Osijeku.
Traži se više djelatnika (m/ž), zainteresirane za razne proizvodne faze (šivaonica, peglaonica, pletionica) i timski rad.
Osigurana edukacija od strane poslodavca.
Opis posla:

  • obavljanje poslova u proizvodnji pletenih odjevnih predmeta
  • upotreba strojeva i druge opreme odgovorno i efikasno
  • mogućnost obavljanja poslova na više vrsta strojeva
  • mogućnost više vrsta smjena
    Uvjeti
  • NKV, KV, SSS
  • samostalnost u radu
  • dostupnost za rad u dnevnim smjenama bez noćnog rada i/ili s noćnim radom ovisno o odjelu
  • spremnost i interes za učenje proizvodnih procesa rada
  • radno iskustvo nije potrebno, potrebna volja, želja i spremnost na suradnju

    Potrebno je zamolbe poslati na dolje navedenu adresu N/p Kadrovski ured,
    OLIMPIAS TEKSTIL d.o.o. Osijek,Vukovarska cesta 219A,31 000 Osijek ili na e-mail: martina.habuda@olimpias.com; aleksandra.vujic@olimpias.com, mirjana.bajic@olimpias.com
    Poslodavac je dostupan za sve upite na brojeve telefona: 031/514-505, 031-514-551 i 031-514-506
    Nudi se:
  • Stjecanje i usavršavanje znanja na području procesa proizvodnje,
  •  Učenje stranog jezika,
  • Dodatne edukacije i obuke po potrebi,
  • Rad u dnevnim smjenama i u timu
  • Plaća prema zakonskom obračunu uvijek do 10. u mjesecu za predhodni mjesec
  • Prijevoz plaćen
  • Bonusi kroz godinu
    Vrsta zaposlenja:
    Na određeno vrijeme uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme.
    Županija rada:   Osječko-baranjska

Kontakt email: martina.habuda@olimpias.com

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Osijek, Osječko-baranjska županija, Hrvatska