Pravnik / pravnica

Br. oglasa: 820175209
Na određeno

CENTAR ZA SOCIJALNU SKRB ZABOK
Zabok, Hrvatska
Opis posla

Na temelju članka 38. Statuta Centra za socijalnu skrb Zabok od 02.06.2015.godine, ravnateljica Centra za socijalnu skrb Zabok raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto:

  1. Diplomirani pravnik/ica – 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme - zamjena za roditeljski dopust

Uvjeti:

-          diplomirani pravnik/ica (VSS) – magistar/magistra prava

-          da ne postoj zapreka iz članka 213. st. 1. Zakona o socijalnoj skrbi (NN 157/13, 152/14, 99/15, 52/16)

-          položen vozački ispit B kategorije

-          informatička znanja: Microsoft Office

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

-          životopis

-          domovnicu

-          diplomu

-          potvrdu HZMO o radnom stažu

-          uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od šest mjeseci)

Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenom presliku uz obvezu izabranog kandidata da nakon izbora dostavi izvornike.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se od objave natječaja  na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje do 31.01.2022. na adresu Centra za socijalnu skrb Zabok, Matije Gupca 53, Zabok, s naznakom „Natječaj za pravnika/pravnicu“ ili putem e-mail korisnik097@socskrb.hr .

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidati daju suglasnost Centru za socijalnu skrb Zabok da kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati  njihove osobne podatke isključivo u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

O rezultatima natječaja kandidati/kinje će biti obaviješteni putem web stranice Centra za socijalnu skrb Zabok (www.czss-zabok.hr), a sukladno članku 10. st. 1. toč. 10. Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ broj: 25/13 i 85/15).

Početak rada je 01.03.2022.

Kontakt email: korisnik097@socskrb.hr

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat

Hrvatski zavod za zapošljavanje