Spremač / ica

Br. oglasa: 868995991
Na određeno

DJEČJI VRTIĆ MALI ISUS
Metković, Hrvatska
Opis posla

Uvjeti prema članku 24. i 25. Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN br. 133/97),  Pravilniku  o unutarnjem ustrojstvu rada  Dječjeg vrtića Mali Isus, Kaštel Kambelovac.

Uz pisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti slijedeće dokumente :

  • zamolbu
  • životopis
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • uvjerenja o nekažnjavanju (čl.25.st.2. i st.4.)– ne starije od 6 mjeseci

      a). uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak
            b). uvjerenje  nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak

  • dokaz o državljanstvu
  • elektronički zapis HZMO-a o radnom stažu (ne stariji od 30 dana)

Prijave za natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na sljedeću e-mail adresu: dvmisus@gmail.com
Nepravodobne prijave kao i prijave bez dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta neće se razmatrati.
Ovaj natječaj je objavljen na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i oglasnoj ploči Dječjeg vrtića Mali Isus, Don Klementa Tadina 17, Kaštel Kambelovac, dana 24.06.2022. godine.

Kontakt email: dvmisus@gmail.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Metković, Dubrovačko-neretvanska županija, Hrvatska