Primatelj uplata u igrama na sreću (m / ž)

Br. oglasa: 515049699
Puno radno vrijeme

SONIK d. d.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Tvrtka SONIK d.d. dugi niz godina bavi se ugostiteljstvom i priređivanjem igara na sreću.

Postani i ti dio našeg tima.

Opis posla (posao je jednostavan i nije potrebno prethodno iskustvo)

  • uplata i isplata
  • usluživanje gostiju u caffe baru
  • mjenjačnica

Što nudimo

  • radno vrijeme organizirano u tri smjene
  • stimulativna primanja iznad 7000,00 kn

Uvjeti

  • osnovno poznavanje rada na računalu

Vrsta zaposlenja:

  • Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

KONTAKT:

suc.vinkovci@gmail.com

Posao bi se obavljao u Automat klubu „California“, Zagreb, I. Resnik 12.