Mehaničar / mehaničarka - automehaničar / automehaničarka - autoelektričar / autoelektričarka

Br. oglasa: 973192425
Na neodređeno

AUTO MOTO CENTAR MEĐIMURJE
Čakovec, Hrvatska
Opis posla

Pridružite se našem timu na poziciji:

mehaničar / automehaničar / autoelektričar (m/ž).

Radni zadaci:
- defektaža, otklanjanje i popravak kvarova na osobnim vozilima
- samostalni popravci
- briga o alatu i ostaloj opremi
- montaža i balansiranje guma
- priprema  vozila za isporuku sa pregledima i nultim servisom

Lokacije rada: Čakovec, Športska 8

Uvjeti

- SSS tehničke struke
- poznavanje rada na računalu (ažuriranje radnih naloga, email)
- iskustvo u radu sa ručnim i električnim alatom
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje mehanike
- znanje minimalno jednog stranog jezika
- samoinicijativnost
- spremnost na timski rad
- volja za učenjem i daljnjim obrazovanjem

Prednosti:
- radnom iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- majstorski ispit mehaničarskog ili elektromehaničarskog smjera

Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Jezici:Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno),

Vozačka dozvola: B kategorije

Što nudimo

Prilika za učenjem i obrazovanjem u majstora ovlaštenih marki vozila (Ford, Hyundai i VW)
Ugodna radna atmosfera u obiteljskom okruženju, uz dobre kolege koji rad čine ugodnim.
Stabilan posao s dugoročnom perspektivom.
Mogućnost edukacije kod ovlaštenih Uvoznika u RH.

Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno vrijeme s mogućnošću probnog roka, ovisno u razini ranijeg iskustva, Stalni radni odnos

Kontakt email: vtompos@amc-medjimurje.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Čakovec, Međimurska županija, Hrvatska