Asistent / ica u editorial timu

Br. oglasa: 484550675
Na neodređeno

TechWarn Media d.o.o.
Varaždin, Hrvatska
Opis posla

Tražimo asistenta/icu u Editorial timu.

Bit ćeš zadužen/a za kreiranje uputa za pisanje članaka koje će pisati naš tim copywritera za engleski jezik, pregledavanje članaka na engleskom jeziku te provjeravanje njihove podudarnosti s pripremljenim uputama i SEO smjernicama. Prikupljat ćeš i analizirati metrike te pisati izvješća uz pomoć SEO alata i asistirati menadžmentu osiguravajući učinkovitu komunikaciju među kolegama u timu.

Tražimo izvrsnog govornika engleskog jezika koji ima izražen osjećaj za detalje te zna učinkovito upravljati svojim vremenom.

Odgovornosti

  • Kreiranje smjernica piscima za pisanje članaka
    • Smjernice trebaju biti jasne i precizno određivati ciljeve članka
  • Lektoriranje i pregled članaka na engleskom jeziku te osiguravanje njihove podudarnosti sa SEO smjernicama i uputama za pisanje
  • Prikupljanje SEO metrika web stranica s kojima surađujemo i njihovo dodavanje u odgovarajuće dokumente (trackere)
  • Asistiranje u upravljanju Editorial timom uredničkim odjelom koristeći organizacijske alate (npr. Trello) za komuniciranje s kolegama u timu i vanjskim suradnicima
  • Rješavanje ad hoc zadataka unutar tima
  • Dodatna odgovornost: Istraživanje sadržaja vezanih uz VPN te predlaganje ideja za nove sadržaje

Uvjeti

  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Sposobnost istovremenog izvršavanja nekoliko zadataka (multitasking)
  • Iskustvo rada s podacima i kreiranje izvješća (poznavanje G Suite-a i Excel-a)
  • Iskustvo korištenja alata za upravljanje projektima kao npr. Trello
  • Samomotiviranost i samostalnost u radu
  • Usredotočenost na detalje, sposobnost pregledavanja podataka i sadržaja i uočavanje pogrešaka
  • Pridržavanje zadanih rokova
  • Poznavanje osnova tehnologije VPN-a i načina njegovog korištenja
  • Dobra komunikacija i davanje jasnih informacija o projektima i zadacima
  • Tehničko znanje je poželjno
  • Završeni smjer obrazovanja nije važan

Što možete očekivati od nas?

  • Moderne standarde rada i izvrstan work-life balance
  • Opuštenu suradnju u stručnom, mladom i internacionalnom timu
  • Rad na neodređeno vrijeme (uz probni period od 2 mjeseca)
  • Razvoj karijere i osobni razvoj uz individualno praćenje napretka

O nama
Mi smo mlada tvrtka s ciljem kontinuiranog rasta i razvoja na hrvatskom tržištu. Bavimo se marketingom, analitikom, podrškom u poslovanju te našim klijentima svakodnevno omogućavamo uspješne rezultate u njihovom digitalnom poslovanju. Nalazimo se u uredu u Varaždinu gdje trenutno brojimo 25 zaposlenika te smo raspoređeni u nekoliko ključnih timova. Budući da je opseg posla na internacionalnoj razini, svakodnevne izazove i ciljeve rješavamo isključivo na engleskom jeziku. Njegujemo vrijednosti timskog rada, osobnog rasta i razvoja, potičemo otvorenu komunikaciju, samoevaluaciju, primanje i davanje konstruktivnih kritika, svakodnevno učenje te pružamo priliku da svatko uz volju i ambiciju postane bolja verzija sebe.

Ako tražiš okolinu s ugodnom i poticajnom radnom atmosferom u kojoj se prepoznaju i nagrađuju rezultati javi nam se za novootvorenu poziciju.

Životopis i molba moraju biti isključivo na engleskom jeziku. Sve prijave bez životopisa i molbe na engleskom jeziku neće se razmatrati.

Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Varaždin, Varaždinska županija, Hrvatska