Specijalist / ica marketinga i prodaje

Br. oglasa: 317280633
Na neodređeno

VIDENTIS, dentalni centar
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:
- poznavanje digitalnog marketinga i suradnja s marketinškom agencijom
- praćenje i analiza uspješnosti postavljenih kampanja
- izrada i/ili koordinacija sadržaja prilagođenog za sve digitalne kanale
- kreiranje strategije branda i planiranju taktika oglašavanja na društvenim mrežama
- ažuriranje sadržaja na web stranici
- utvrđivanja koraka u prodajnom pristupu te suradnja s timom u ostvarivanju prodajnih rezultata

Uvjeti:
-najmanje 3 godine iskustva u digitalnom marketingu
-pismenost u hrvatskom jeziku i poznavanje engleskog jezika
-radno iskustvo u sličnom korporativnom okruženju
-upoznatost sa standardnim pokazateljima učinka u digitalnom marketingu i formatima izvještavanja u različitim digitalnim kanalima
-pozitivan profesionalni stav
-usmjerenost na rezultate i detalje
-fokus na pružanje usluga klijentima
-želja za učenjem
-predanost, vjerodostojnost i lojalnost
-odlične organizacijske i analitičke sposobnosti te poštovanje rokova
-samostalnost i odgovornost u izvršavanju radnih zadataka
Prijave slati na mail: marijana.kusan@videntis.eu

Kontakt email: marijana.kusan@videntis.eu

Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska