Wellness terapeut / kozmetičar

Br. oglasa: 104092559
Na neodređeno

Poliklinika Life Med d.o.o.
Solin, Hrvatska
Opis posla

STRUČNA ZNANJA I VJEŠTINE:

- SSS (kozmetičarka, wellness terapeut)

- znanje o njezi i čišćenju kožu

- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

- znanje rada na računalu ( MS Office, mail)

OPIS POSLA:

- samostalno obavljanje svih tretmana njege kože lica i tijela te masaža

- odabir i korištenje kozmetičkih uređaja

- savjetovanje o dodatnim uslugama te o odabiru i korištenju kućne njege kože

- briga o urednosti i higijeni radnog prostora

- administrativne obveze vođenja dokumentacije

- naplata usluge

- obavljanje tretmana depilacije lica i tijela (kozmetičar)

- obavljanje tretmana pedikure i manikure (kozmetičar)

UVJETI RADA:

- rad na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca

- rad u smjenama (ujutro i poslijepodne)

- fiksni i stimulativni dio plaće

. rad u multidisciplinarnom timu

- dodatne edukacije i stručno usavršavanje

- mogućnost profesionalnog napredovanja

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS?

- predanost radu i proaktivnost

- urednost, odgovornost i samoinicijativnost u radu

- ljubaznost i otvoren pristup u odnosu s klijentima

- spremnost na učenje i nadograđivanje znanja

- orijentiranost prema znanjima kozmetologije i zdravom stilu života

- timski rad i fleksibilnost

- razvijene organizacijske i komunikacijske vještine

PRILOŽITI:

-Životopis

Kontakt email: medical-center@hotelpresident.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Solin, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska