Kozmetičar / kozmetičarka

Br. oglasa: 866781602
Na neodređeno

COLLAGEN d.o.o.
Split, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova: rad u estetskom salonu, njega lica i tijela, rad s kozmetičkim uređajima i preparatima, masaža, komunikacija s klijentima, izvršavanje dnevnih zadataka, prodaja proizvoda i usluga.

Radno vrijeme 40 sati tjedno, prekovremeni rad strogo zabranjen, 4 tjedna godišnjih  odmora + slobodni dani (nagrada), fiksna plaća + novčana nagrada / prehrana ovisno o dogovorenim uvjetima. Usavršavanje ovisi o profesionalnom ugovoru s trajanjem.

Želimo svim našim klijentima pružiti najbolju uslugu, ali isto tako naše djelatnike držati motiviranim i lojalnim.

Od djelatnika tražimo iskustvo, kvalitetu, izražene prodajne vještine, želju za napredovanjem. Prilikom zapošljavanja možda će se od Vas tražiti probni rad u trajanju 30 minuta. 1.mjesec je plaćen i na temelju naših spoznaja o Vama, odlučujemo hoćemo li potpisati s Vama ugovor na neodređeno vrijeme.

Uvjeti:

  • Minimalno radno iskustvo: 1 godina.

  • Urednost i preciznost

  • poznavanje problematike kože lica i tretmana lica te njihovo izvođenje

  • upravljanje i korištenje uređaja za tretmane lica (mikrodermoabrazija, rf, kisik i sl.) i tretmana tijela (kavitacija, vakuum i sl.)

  • komunikativnost sa strankama u svrhu prezentiranja tretmana kojeg izvodite i konačna preporuka kućne njege i rutine

  • bonus: poznavanje izvođenje masaža i spa tretmana, depilacije šećernom pastom/voskom.

Napomena: tretmani u našim estetskim centrima se rade po unaprijed napisanoj metodologiji izvođenja tretmana te se treba pridržavati dobivenih materijala i edukacija.

Uz životopis poželjno je priložiti fotografiju, link društvenih mreža ili preporuku bivšeg poslodavca.

Kontakt email: karijera@infinityestetskicentar.com

Obrazovanje Srednja škola

Hrvatski zavod za zapošljavanje