Voditelj / voditeljica projekata - inženjer / inženjerka građevinarstva

Br. oglasa: 294284455
Na neodređeno

TOME D. O. O.
Dramalj, Hrvatska
Opis posla

Opis posla
Vođenje projekata opremanja sportskih objekata, dječjih igrališta i drugih rekreacijskih objekata:
- izrada troškovnika i ponuda,
- izrada i kontrola projektne dokumentacije (idejnih i izvedbenih projekata opreme),
- suradnja i koordinacija s investitorima, dobavljačima i podizvođačima,
- vođenje građevinske knjige i dnevnika,
- u suradnji s monterima priprema montaže, te kontrola kvalitete izvedenih radova.

Uvjeti:
- VŠS, VSS – građevinski smjer,
- Aktivno znanje engleskog jezika,
- Vozačka dozvola (B kategorija),
- Napredno znanje rada na računalu: MS Office, AutoCad 2D,
- Spremnost za rad na terenu, fleksibilnost i snalažljivost​
- Preciznost i točnost,
- Usmjerenost timskom radu
- Proaktivnost i motiviranost, preuzimanje odgovornost

Kontakt email: kresimir@tome-sport.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B

Hrvatski zavod za zapošljavanje