Voditelj / ica proizvodnje

Br. oglasa: 498724446
Na neodređeno

ARKADA INTERIJERI d.o.o.
Vinkovci, Hrvatska
Opis posla

Tehničar građevinske ili drvne struke, ili arhitektonski sa iskustvom sa gradilišta ili sa iznimnim mogućnostima stvaranja slike gradnje kuće. Voditelj proizvodnje je odgovoran za područje rada koje utječe na uspješnost cijelog poduzeća.

Od podnositelja zahtjeva za radno mjesto neophodna je sposobnost predviđanja, iskustvo u odabiru i motiviranju osoblja, upravljanje ljudima i sposobnost uvjeravanja, delegiranja ovlasti i praćenja provedbe dužnosti i zadataka.
-nadziranje rada i motiviranje radnika, ocjena radnika, te inicijativa u izvješćima o ključnim pokazateljima proizvodnje.
- Razvijati proizvodni proračun i zadržati troškove unutar proračuna.
- Organizirati popravke i redovito održavanje proizvodne opreme.
- Preporučiti inicijative za smanjenje troškova održavajući standarde kvalitete.

Osigurano jedan kuhani obrok i prijevoz. Stimulativni uvjeti rada u stabilnoj okolini koja se odnosi ljudski i sa poštovanjem prema svakom zaposleniku. Poštivanje dogovora.

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Vinkovci, Vukovarsko-srijemska županija, Hrvatska