Inženjer / ka građevine

Br. oglasa: 173448462
Na neodređeno

PRODUKT BASTAL d.o.o.
Lazina Čička, Hrvatska
Opis posla

Traženi uvjeti:

  • Stručni ispit - ovlašteni voditelj građenja (članstvo u HKIG),
  • Znanje i iskustvo u razradi radioničkih nacrta za čelične konstrukcije,
  • Znanje rada u sljedećim softverima: Autocad, Advance Steel i MS Office,
  • Iskustvo: 3 - 5 godina u poduzeću koje se bavi proizvodnjom i montažom čeličnih konstrukcija,
  • Strani jezik: jedan svjetski jezik (engleski, njemački ili francuski),

Opis posla:

  • Rad u poduzeću koje se bavi proizvodnjom i montažom čeličnih konstrukcija,
  • Rad na projektima,
  • Razrada radioničkih nacrta,
  • Rad u uredu i po potrebi na terenu.

Uvjeti na radnom mjestu:

  • Rad za stalno uz probni rok od 3 mjeseca,
  • Naknada za gablec,
  • Službeni mobitel,
  • Službeni laptop.

Kontakt email: info@produktbastal.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Lazina Čička, Zagrebačka županija, Hrvatska