Građevinski / a tehničar / ka na gradilištu

Br. oglasa: 686307052
Na određeno

KAMGRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu
Hrvatska
Opis posla

Lokacija: ovisno o lokaciji projekta, cijela Hrvatska
Opis posla:
Sudjelovanje u planiranju odvijanja gradnje, Izrada i dostava zahtjevnica za resursima (ljudstvo, mehanizacija, sredstva rada, materijal), Sudjelovanje u koordinaciji aktivnosti podizvođača i kontroli kvalitete izvedenih radova, Izmjera stvarno izvedenih radova i kontrola obračuna, vođenje građevinske knjige i izrada obračuna izvedenih radova, Upravljanje nacrtima, Dokumentiranje svih procesa i pohranjivanje dokumentacije gradilišta, Priprema dokumentacije za tehnički pregled, Arhiviranje dokumentacije gradilišta.

Nudimo:
Mogućnost da budeš dio renomirane, rastuće kompanije sa sljedećim benefitima:
•Besplatnim smještajem, prehranom (topli obroci) i opremom za rad
•Besplatnim prijevozom od sjedišta firme do-od gradilišta
•Terenskim dodatkom u slučaju rada na terenu (van Zagreba i prebivališta kandidata)
•Razvojnim i stručnim edukacijama na godišnjoj razini
•Mogućnošću stimulacije za izvanredne rezultate
•Božićnicom, Uskrsnicom i ostalim prigodnim nagradama
•Poklon paketom za rođenje djeteta
•Plaćenim dopustom za 1. dan škole djeteta koji ide u 1. razred osnovne škole
•Njegovanjem zdravlja kroz interni Health day i subvenciju Multisport kartice
•Organiziranim druženjem van kompanije: predstave, kino eventi, domjenci
•Nagrađivanjem godina lojalnosti
•Mogućnošću povoljnijih usluga naših dobavljača i partnera, sukladno aktualnoj ponudi

Koga tražimo i što očekujemo?
•Završena srednja škola građevinskog usmjerenja
•Min. 2 godine radnog iskustva na navedenom radnom mjestu
•Samostalnost u radu i organiziranost, sistematičnost
•Pouzdanost u radu, kolegijalnost, snalažljivost
•Aktivno znanje engleskog jezika
•Aktivan rad na računalu (Office, Outlook, AutoCAD)
•Vozačka dozvola B kategorije
•Spremnost za rad na terenu, ovisno o lokaciji projekta
Kontakt telefon: 013430415

Kontakt email: ivona.krivic@kamgrad.hr

Pogodnosti
  • Smještaj
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Grad Zagreb, Hrvatska