Inženjer / ka za obradu prostornih podataka

Br. oglasa: 611577558
Na određeno

HIDROCIBALAE d.o.o.
Vinkovci, Hrvatska
Opis posla

O TVRTKI:

HIDROCIBALAE d.o.o. je mlada i brzo rastuća tvrtka, specijalizirana za obradu i analizu prostornih podataka s naglaskom na istraživanja u moru koja surađuje sa vodećim svjetskim tvrtkama u ovom području.
Radimo na inženjerskim projektima diljem svijeta u području hidrografije/oceanografije/geofizike (savjetovanje i obrada podataka u poslovima izgradnje vjetroelektrana u moru, istraživanje objekata na dnu mora (olupine brodova, eksplozivne naprave, cjevovodi itd.), istraživanja koja prethode izgradnji platformi u moru, izrada pomorskih i navigacijskih karata itd.)

OPIS RADNOG MJESTA:

Tražimo inženjera za analizu prostornih podataka (hidrografska istraživanja).

Ovo radno mjesto obuhvaća sljedeće aktivnosti: izrada pomorskih karata, GIS obrada podataka, obrada podataka istraživanja mora (magnetometrija, geofizika itd.), korištenje matematičkih/statističkih modela u obradi podataka, vizualizacija geoprostornih podataka, pisanje završnih izvješća projekata.

Radno mjesto: Poduzetnički inkubator Vinkovci, Zagreb

UVJETI:
Neophodno je napredno poznavanje rada na računalu (posebice softvera za obradu vektorskih i rasterskih podataka) i engleskog jezika.
Zbog specifičnosti posla, radno iskustvo nije neophodno.

NUDIMO:

Planirana je edukaciju i trening prije početka samostalnog rada. Usavršavanje u daljnom radu osigurano je kroz stalne treninge i edukacije od strane vodećih svjetskih stručnjaka.

Moguć i rad od kuće/na daljinu nakon stjecanja samostalnosti u radu.
Javite se na +385981839631 ili na email: dino@hidrocibaale.hr

Kontakt email: dino@hidrocibalae.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Vinkovci, Vukovarsko-srijemska županija, Hrvatska