Magistra / magistar farmacije - suradnik / ica / voditelj / ica smjene

Br. oglasa: 593570318
Na neodređeno

LJEKARNE KALENIĆ
Vinkovci, Hrvatska
Opis posla

MAGISTAR/MAGISTRA FARMACIJE jedan izvršitelj u Vinkovcima

Nudimo

  • jedno radno mjesto na neodređeno vrijeme
  • lokacija grad Vinkovci
  • iznadprosječna primanja
  • prema potrebama tvrtke dodatnu edukaciju

Uvjeti

  • VSS, magistar farmacije
  • položen stručni ispit i važeća licenca za samostalni rad (kandidati bez lincence se također mogu javiti)
  • poznavanje rada na računalu
  • poželjno poznavanje Eskulap programa za ljekarne
  • pedantnost i komunikacijske vještine

Opis posla

  • izdavanje lijekova na recept i bez recepta, medicinskih proizvoda i ostalih proizvoda propisanih zakonom
  • izrada i izdavanje magistralnih i galenskih pripravaka
  • savjetovanje korisnika
  • prikupljanje podataka o interakcijama lijekova te prijava istih nadležnom tijelu
  • briga o kvalitetnoj opskrbi ljekarne i narudžbama
  • provođenje smjernica Dobre ljekarničke prakse i načela etike i deontologije ljekarničke djelatnosti
  •  praćenje novosti u donošenju zakona i pravilnika u zdravstvenoj zaštiti i provođenje donesenih odluka
  • uspostavljanje kontakata s liječnicima u primarnoj zdravstvenoj zaštiti, specijalističkim ordinacijama, staračkim domovima i ostalima

Kandidati su dužni prijavu dostaviti na e-mail adresu josip.kalenic@ljekarne-kalenic.hr  ili poštom na adresu:

LJEKARNE KALENIĆ, 32100 VINKOVCI, Ulica kralja Zvonimira 47

Uz prijavu kandidati moraju priložiti:

  • kratak životopis (europass format)
  • motivacijsko pismo (europass format)
  • presliku diplome
  • presliku odobrenja za samostalan rad

Obavijesti na telefon: 0915756833; ili na e-mail:  josip.kalenic@ljekarne-kalenic.hr

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji ispunjavaju sve uvjete natječaja, a ostalima zahvaljujemo na interesu.

Kontakt email: josip.kalenic@ljekarne-kalenic.hr

Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Vinkovci, Vukovarsko-srijemska županija, Hrvatska