Tehničar / ka za održavanje - elektroinstalacije i / ili strojarske instalacije

Br. oglasa: 100143124
Na određeno

KAMGRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu
Hrvatska
Opis posla

Lokacija: Zagreb i Zagrebačka županija
Opis posla
Poslovi tekućih održavanja objekata, izvođenje manjih popravaka i zamjena, rutinske provjere i popravci na uređajima i instalacijama, utvrđivanje vrste i količine potrebnog materijala za popravke, kontrola parametara uređaja za klimatizaciju i grijanje, periodičko održavanje potrošne elektroopreme, otklanjanje manjih kvarova na objektima, instalacijama, namještaju i opremi te ostali poslovi održavanja.
Nudimo
Mogućnost da budeš dio renomirane, rastuće kompanije sa sljedećim benefitima:
Naknadu za prijevoz
Financiran ručak
Razvojne i stručne edukacije na godišnjoj razini
Mogućnost stimulacije za izvanredne rezultate
Božićnica, Uskrsnica i ostale prigodne nagrade
Poklon paket za rođenje djeteta
Njegovanje zdravlja kroz interni Health day i subvenciju Multisport kartice
Organizirana druženja van kompanije: predstave, kino eventi, domjenci
Nagrađivanje godina lojalnosti
Mogućnost povoljnijih usluga naših dobavljača i partnera, sukladno aktualnoj ponudi

Koga tražimo i što očekujemo?
•Završena strukovna škola tehničkog smjera (elektrotehničar, elektroenergetičar, električar ili drugo srodno zanimanje; strojarski tehničar, instalater grijanja/klimatizacije ili srodno zanimanje iz djelokruga rada na strojarskim instalacijama)
•2 godine relevantnog iskustva poželjne, ali nisu uvjet prijave
•Pouzdanost, snalažljivost i kolegijalnost u radu
•Osnovno poznavanje MS Office paketa
•Poželjno poznavanje engleskog jezika, ali nije uvjet prijave
•Aktivan vozač B kategorije
Kontakt telefon: 013430415

Kontakt email: ivona.krivic@kamgrad.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Grad Zagreb, Hrvatska