Monter / ka - serviser / ka

Br. oglasa: 557769701
Na neodređeno

LIFTMONT d.o.o.
Donji Stupnik, Hrvatska
Opis posla

Monter i Serviser (M/Ž) – 1 djelatnik

Radno mjesto:

Tražimo odgovornu i visoko motiviranu osobu, spremnu za učenje i rad na području proizvodnje, montaže i servisa dizala.

Opis posla:
- izrada dijelova i opreme u proizvodnom procesu, radionici
- sastavljanje proizvedenih dijelova u cjelinu
- montaža dijelova i opreme na gradilištu
- servisiranje ugrađenih dijelova i opreme prema servisnim intervalima

Uvjeti i Vještine:

- Stručna sprema: KV/SSS – tehnički smjer
- Poznavanje rada sa ručnim alatom; bušilice, brusilice, aparat za zavarivanje, strojne pile i sl.
- Posjedovanje atesta za zavarivanje REL/MAG, ali nije uvjet
- Poznavanje rada sa crnom i obojenom metalurgijom (cijevi, profili i limovi)
- Poznavanje rada na izradi elektro instalacija, kabliranje i shemiranje
- Čitanje i razumijevanje radioničkih nacrta, elektro shema
- Razumijevanje i snalaženje kod procesa montaže dijelova i sklopova
- Spremnost na povremeni rad na terenu (montaža i servis)
- Razvijene komunikacijske i organizacijske vještine, te samostalnost u radu
- Potrebne godine iskustva: 1 godina

Što nudimo:

- ugovor na neodređeno, uz prvobitni probni rad
- rad u dinamičnoj i poticajnoj okolini
- edukacije, usavršavanje i napredak
- početna plaća 5.000,00 kn neto

Prijavu i životopis poslati na email:  liftmont@zg.t-com.hr

Kontakt email: liftmont@zg.t-com.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Donji Stupnik, Zagrebačka županija, Hrvatska