Elektrotehničar - namatač (m / ž)

Br. oglasa: 214775083
Puno radno vrijeme

DEKRA d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. agencija je za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

DEKRA za svoga klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Elektrotehničar - namatač (m/ž)

ODGOVORNOSTI:

  • priprema materijala i dijelova za namatanje namota transformatora
  • savijanje izvoda i bandažiranje
  • izrada namota i ugradnja ugradbenih dijelova u namote transformatora
  • rad na siguran način i po pravilima zaštite na radu

UVJETI:

  • SSS - tehničkog usmjerenja (prednost elektrotehničkog, elektrostrojarskog ili strojarskog)
  • organiziranost i snalažljivost
  • iskustvo u radu poželjno, ali nije uvjet

NUDIMO:

  • vrlo stimulativna primanja
  • mogućnost direktnog zaposlenja kod Klijenta
  • unapređenje znanja i razvoj vještina kroz različite edukacije
  • ugodno radno okruženje
Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
Obrazovanje Srednja škola