Samostalni knjigovođa (m / ž)

Br. oglasa: 802148492
Na neodređeno

Viridis Magia d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Adresa: Ulica Zdenka Škreba, 10000 Zagreb

Web: https://viridis-magia.hr/

Nakon 15 godina uspješnog rada u području knjigovodstva, računovodstva, financija, poreznog i poslovnog savjetovanja i izrade poslovnih planova, odlučili smo se napraviti veliki zaokret u svom vlastitom brandingu i poslovanju te osnovati tvrtku pod novim imenom - Viridis Magia koje najbolje opisuje usluge koje našim klijentima uspješno pružamo već 15 godina.“Viridis” - lat. zeleno - simbolizira novac, bogatstvo, kreativnost i nove početke, a “Magia” - naši klijenti nam već nekoliko godina govore da smo čarobnjaci za njihove poslovne knjige kada je potrebno "izmisliti toplu vodu" i zato kod nas u knjigovodstvu sve ide "ko po špagi", a poslovne knjige su uvijek besprijekorne.Kako bi kvaliteta naših usluga bila na nivou čarolije, na Vaše potpuno zadovoljstvo, oslanjamo se i na stručnu suradnju s područja prava, financija i osiguranja.Viridis Magia - više od knjigovodstva.

Opis posla

  • svakodnevna komunikacija s klijentima
  • knjiženje ulaznih i izlaznih računa
  • salda konti kupaca i dobavljača
  • knjiženje bankovnih izvoda
  • blagajničko poslovanje
  • izrada i knjiženje putnih naloga- obračun plaće
  • izrada mjesečnih, tromjesečnih i godišnjih izvještaja
  • ostali računovodstveni i administrativni poslovi

Uvjeti

  • SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera
  • poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa
  • poznavanje robno-materijalnog knjigovodstva
  • minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • napredno poznavanje uredskih programa (MS Office)
  • komunikativnost, odgovornost, preciznost, fleksibilnost, pouzdanost
  • samostalnost i spremnost na timski rad
  • poželjno poznavanje knjigovodstvenog programa Luceed

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 5

Jezici: Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vještine: Word, Excel, Internet, MS Office

Što nudimo

  • sigurna i redovita primanja
  • znamo prepoznati i nagraditi trud djelatnika- stimulativnu plaću za uspješan posao te mogućnost napredovanja
  • plaćene troškove javnog prijevoza
  • rad u ugodnom okruženju

Plaća: Od 5000 kn na više, ovisno o iskustvu i znanju

Kontakt: viridismagia@gmail.com

Mobitel: 099 808 8531